Systemy telewizji przemysłowej

Systemy telewizji przemysłowej CCTV

Zabezpieczenia przed włamaniem to nie tylko system alarmu włamania i napadu czy system kontroli dostępu, ale także telewizja przemysłowa, pozwalająca na ciągły zapis obrazu z kamer rozmieszczonych w dowolnych lokalizacjach w budynku, zakładzie czy placu składowym.

W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, można zainstalować od kilku do nawet kilkuset kamer tak, aby kontrola obejmowała wszystkie wybrane miejsca firmy. Wideonadzór odbywa się w centrum odbiorczym, gdzie kierowane są zapisy z każdej kamery.

Ochrona obiektów może sterować systemem poprzez klawiaturę przełączającą obraz z wielu kamer czy specjalny „joystick” zmieniający „kąt widzenia” kamery. Archiwizacja nagrań pozwala na ich weryfikację w przyszłości, np. w celu rozpoznania osoby winnej kradzieży.

Inteligentne instalacje bezpieczeństwa cechują się tym, że są ze sobą zintegrowane. Systemy przeciwpożarowe z powodzeniem współpracują z systemami telewizji przemysłowej CCTV, co maksymalizuje poziom bezpieczeństwa poprzez możliwość szybkiego reagowania na zaistniałe zagrożenia. Systemy te doskonale sprawdzają się w inteligentnych obiektach.

W obszarze monitoringu wizyjnego współpracujemy z kilkoma producentami:

  • NOVUS,
  • SaNyo,
  • APER,
  • BOSCH.

Masz pytania do naszej oferty
systemów telewizji przemysłowej CCTV?