Oddział Stołecznego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa

Działalność w strukturach Oddziału Stołecznego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa

Pracownicy firmy RAJ International Sp. z o. o. zorganizowani w ramach Koła utworzonego przy firmie działają w strukturach Oddziału Stołecznego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. W głównej mierze działalność ta jest realizowana w oparciu o zadania statutowe i polega między innymi na:

  • poszerzaniu wiedzy w zakresie skutecznego rozwiązywania problemów techniczno-zawodowych związanych z ochroną   przeciwpożarową,
  • podnoszeniu kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i seminariach technicznych,
  • integracji środowiska stowarzyszeniowego.

W miesiącu maju bieżącego roku członkowie koła przy firmie RAJ International jak co rok brali udział już w VI Regatach o Puchar Oddziału Stołecznego SITP. Celem Regat była popularyzacja żeglarstwa wśród członków Stowarzyszenia, strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz integracja poprzez sport i rekreację środowiska związanego z ochroną przeciwpożarową.

VI Regaty o Puchar Oddziału Stołecznego SITP odbyły się tradycyjnie na bazie Portu Jachtowego Marina Bełbot Yacht w Wilkasach nad jeziorem Tajty.

Załoga jachtu składająca się z pracowników firmy RAJ International i Promat TOP walczyła bardzo skutecznie zajmując II miejsce w klasie jachtów kabinowych Bingo 930.

Jednocześnie firma RAJ International wystąpiła w Regatach jako jedna z 5 firm sponsorujących organizację powyższego przedsięwzięcia.

Powrót do poprzedniej strony

Masz do nas pytania
lub zainteresowała Ciebie nasza oferta?