Gaszenie pożaru

RAJ International

RAJ International jest marką, która w znaczny sposób ewoluowała na przestrzeni blisko 30 lat. Początki działalności sięgają 1991 roku, kiedy nastąpiło wyodrębnienie podmiotu z USP International. Współpraca najlepszych pracowników Działu Zabezpieczeń Technicznych, funkcjonującego przy USP, była gwarancją najwyższej jakości usług już od samego początku działalności.

Determinacja i upór w działaniu pozwoliły na ekspansję, co zaowocowało przeniesieniem siedziby w 1993 roku z ul. Obożnej 1 na ul. Postępu 18. Kolejna przeprowadzka czekała nas już w 1995 r., kiedy zapadła decyzja o otwarciu siedziby firmy przy ul. Księcia Ziemowita 55/57 również w Warszawie.

Systemy przeciwpożaroweOstatnie lata to dość burzliwy okres działalności, podczas którego w 2015 roku nastąpiły zmiany w wielu obszarach działalności przedsiębiorstwa: zarządzie, personelu, majątku czy samej organizacji. Były one podyktowane dynamiką zmian w branży bezpieczeństwa budynków, ale przede wszystkim pragnieniem stworzenia nowoczesnego przedsiębiorstwa oferującego innowacyjne rozwiązania w zakresie zapewnienia bezpiecznej i spokojnej pracy oraz bytu wielu naszym partnerom biznesowym, klientom i obywatelom.

Ostatnim etapem zmian było otwarcie nowej siedziby przy ul. Wał Miedzeszyński 552B w Warszawie, co ostatecznie zakończyło kilkuletnią przebudowę przedsiębiorstwa. W tej chwili z dumą możemy powiedzieć, że skutecznie zapewniamy bezpieczeństwo i spokój pracy w licznych przedsiębiorstwach, instytucjach oraz podmiotach państwowych i samorządowych.

Wraz z reorganizacją firmy naszym celem stało się tworzenie nowej jakości w zakresie projektowania, montażu, konserwacji i serwisu systemów służących bezpieczeństwu przeciwpożarowemu i technicznemu obiektów i ludzi w nich przebywających.

Dlaczego warto nam zaufać?

Systemy bezpieczeństwa

  • Od roku 2005 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Panasonic Electric Works Nordic AB w zakresie dystrybucji systemu alarmu pożaru Panasonic EBL512 G3.
  • Zaufało nam wielu uznanych producentów, którzy udzielili nam autoryzacji na swoje produkty: Schrack-Seconet, Polon-Alfa, Esser, G+M Elektronik, Kidde, Ingas, Savi Technologie, Listec, Samsung, D+H, Mercor, Ambient, Satel.
  • Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie działalności w zakresie zabezpieczeń elektronicznych.
  • Państwowa Agencja Atomistyki udzieliła nam zezwolenia na instalację i serwis izotopowych czujek dymu.

Najlepszym dowodem wysokiej jakości usług jest rzesza zadowolonych Klientów. W naszym przypadku należą do nich także przedstawiciele najwyższych organów państwa, w tym: Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Kancelaria Premiera RP, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej czy Narodowy Bank Polski.

Wykonaliśmy realizację systemów zabezpieczeń w Metrze Warszawskim dla pierwszej i drugiej linii.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę – obecnie jest to 39 osób, wśród których znajdują się projektanci, kierownicy robót, instalatorzy, konserwatorzy, którzy mogą pochwalić się licznymi uprawnieniami projektowymi, elektrycznymi SEP i licencjami Pracownika Zabezpieczenia Technicznego.

Masz do nas pytania
lub zainteresowała Ciebie nasza oferta?