Ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej | RAJ International

Ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej

Zapobieganie i zwalczanie pożarów jest zagadnieniem coraz śmielej wkraczającym do naszego życia. Współcześnie, istnieją rozbudowane przepisy prawa poświęcone tej tematyce, precyzyjnie określające wymagania, które muszą spełniać budynki w zakresie bezpieczeństwa. Wielostronicowe akty prawne stanowią spore wyzwanie dla zarządców budynków, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i oferujemy ekspertyzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Ekspertyza jest swego rodzaju opinią wystawioną na podstawie szczegółowego procesu badań stanu rzeczy przez specjalistów. Ochrona przeciwpożarowa budynków jest podstawowym zagadnieniem, któremu poświęcamy się od blisko 30 lat. Przez tak długi czas nabyliśmy ogromny bagaż doświadczeń oraz umiejętności, dzięki czemu wykonane przez nas ekspertyzy są fachowe oraz jednoznaczne.

Gwarantujemy wysoki poziom specjalistycznej wiedzy naszego personelu oraz 100% niezależność – w ten sposób możemy zapewnić pełen obiektywizm tworzonych dokumentów.

Dobrze wykonana ekspertyza pożarowa – gwarancja bezpieczeństwa Państwa firmy

Korzystając z usług naszej firmy, dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zostaje właściwie przeprowadzona ekspertyza przeciwpożarowa Warszawa to miasto, gdzie wykonaliśmy liczne realizacje. Pomagamy w skompletowaniu i sporządzeniu dokumentacji potrzebnej do zrobienia analizy technicznej obiektu. Wykonujemy badania  stanu istniejącego już budynku zarówno przed adaptacją, jak i po (w zależności od potrzeb inwestycyjnych) oraz świadczymy usługi w zakresie opracowywania wymagań przeciwpożarowych przed rozpoczęciem budowy obiektu.

Czytaj więcej

Nasi specjaliści po zbadaniu stanu budynku oraz analizie warunków ochrony przeciwpożarowej, sporządzają odpowiednią dokumentację i dokonują oceny ryzyka powstania zagrożeń pożarowych. Wskażą również ewentualne uchybienia oraz podpowiedzą, w jaki sposób je skorygować proponując alternatywne możliwości spełnienia koniecznych wymagań dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Zespół naszych specjalistów wie, co zrobić, aby sprawnie i bez zbędnych kosztów została zrealizowana ekspertyza pożarowa Warszawa to  jedno z miast, na terenie którego świadczymy swoje usługi. Prawidłowo przeprowadzona analiza przeciwpożarowa pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa osób korzystających z budynku oraz unikniecie nieprzewidzianych kosztów podczas podejmowanych inwestycji.

Masz pytania do naszej oferty
ekspertyz z zakresu ochrony przeciwpożarowej?