System kontroli dostępu | RAJ International

Systemy kontroli dostępu

W przedsiębiorstwach zatrudniających co najmniej kilkaset osób zaleca się korzystanie z systemu kontroli dostępu, który pozwala zapanować nad przepływem ludzi z zewnątrz do firmy oraz w odwrotnym kierunku. Jest to szczególnie istotne w przypadku tych przedsiębiorstw, gdzie istnieje potencjalne ryzyko kradzieży wartościowych przedmiotów (np. produkcja sprzętu elektronicznego).

Działanie systemu opiera się o czytniki kart lub klawiatury, które za pomocą kodu PIN otwierają poszczególne przejścia.

Dla naszych klientów, którym szczególnie zależy na zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa możemy zrealizować system, w którym dostęp do konkretnych pomieszczeń i obiektów może być udzielany osobom na podstawie linii papilarnych lub tęczówki oka. Takie czytniki wyróżniają się wyższą skutecznością niż konwencjonalne rozwiązania, ponieważ gwarantują pełną kontrolę dostępu.

Proponujemy Państwu systemy kontroli dostępu uznanych na świecie producentów:

  • SATEL,
  • KADE,
  • DSC,
  • ROGER.

Wysokiej jakości system kontroli dostępu Warszawa i cały kraj

W kwestii takiej jak kontrola dostępu Warszawa jest miastem, na którego terenie klientów obsługujemy od samego początku istnienia naszej firmy. Z biegiem rozwoju i nabywania doświadczenia zasięg naszej działalności dynamicznie się jednak rozszerzał, dzięki czemu obecnie obejmuje całą Polskę.

Czytaj więcej

Niezależnie zatem od tego, w której części kraju zlokalizowane jest Państwa przedsiębiorstwo, firma RAJ International nie tylko służy swoim wsparciem w zakresie sprzedaży urządzeń wchodzących w skład systemów kontroli dostępu, ale również udziela pomocy przy wyborze właściwych rozwiązań, ich kalibracji i montażu oraz w ramach regularnego serwisu i konserwacji. Wszystkie te czynności odbywają się na bazie naszego ponad 25-letniego doświadczenia oraz realizowane są za pośrednictwem nowoczesnego sprzętu.

Jeśli poszukują Państwo fachowego i działającego w pełni kompleksowo dostawcy systemów kontroli dostępu w Warszawie lub innych miejscowościach Polski, gorąco zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Masz pytania do naszej oferty
systemów kontroli dostępu?