Systemy telewizji przemysłowej | RAJ International

Systemy telewizji przemysłowej CCTV

Zabezpieczenia przed włamaniem to nie tylko system alarmu włamania i napadu czy system kontroli dostępu, ale także telewizja przemysłowa, pozwalająca na ciągły zapis obrazu z kamer rozmieszczonych w dowolnych lokalizacjach w budynku, zakładzie czy placu składowym.

W zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, można zainstalować od kilku do nawet kilkuset kamer tak, aby kontrola obejmowała wszystkie wybrane miejsca firmy. Wideonadzór odbywa się w centrum odbiorczym, gdzie kierowane są zapisy z każdej kamery.

Ochrona obiektów może sterować systemem poprzez klawiaturę przełączającą obraz z wielu kamer czy specjalny „joystick” zmieniający „kąt widzenia” kamery. Archiwizacja nagrań pozwala na ich weryfikację w przyszłości, np. w celu rozpoznania osoby winnej kradzieży.

Inteligentne instalacje bezpieczeństwa cechują się tym, że są ze sobą zintegrowane. Systemy przeciwpożarowe z powodzeniem współpracują z systemami telewizji przemysłowej CCTV, co maksymalizuje poziom bezpieczeństwa poprzez możliwość szybkiego reagowania na zaistniałe zagrożenia. Systemy te doskonale sprawdzają się w inteligentnych obiektach.

W obszarze monitoringu wizyjnego współpracujemy z kilkoma producentami:

  • NOVUS,
  • SaNyo,
  • APER,
  • BOSCH.

Telewizja przemysłowa – filar systemu bezpieczeństwa w firmie

Monitoring wizyjny stał się w ostatnich latach jednym z kluczowych elementów systemów bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach, głównie ze względu na swoją niezawodność i wszechstronne zastosowanie. Jeśli interesują Państwa profesjonalne systemy telewizji przemysłowej Warszawa jest miastem, na terenie którego świadczymy swoje kompleksowe usługi. Do najważniejszych korzyści, jakie daje zainstalowanie kamer na firmowych obiektach należą m.in.:

Czytaj więcej
  • możliwość dopasowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb,
  • stosunkowo niewielki koszt systemu telewizji przemysłowej w porównaniu do strat spowodowanych kradzieżą,
  • możliwość budowy systemów w oparciu o kamery przewodowe oraz bezprzewodowe (Wi-Fi),
  • doskonała jakość obrazu nagrywanego w standardzie HD-TVI (także przy słabym oświetleniu),
  • niezawodne rejestratory z pojemnym dyskiem twardym i możliwością odtworzenia zapisanego obrazu.

Telewizja przemysłowa Warszawa – gdzie zalecana jest instalacja?

Jeszcze do niedawna, systemy CCTV znajdowały zastosowanie głównie w firmach i obiektach publicznych, zabezpieczając je przed zagrożeniem ze strony potencjalnych złodziei lub wandali. Obecnie, tego typu rozwiązania znajdziemy już niemal wszędzie – na prywatnych posesjach, w sklepach, na parkingach, ulicach miast, a nawet w lasach. Jeśli chodzi o kamery przemysłowe Warszawa to miasto, które od lat wyznacza standardy, ze względu na duże nagromadzenie przedsiębiorstw i obiektów o różnym charakterze. Jednak inne metropolie wykorzystają potencjał telewizji przemysłowej w równie wysokim stopniu, czego najlepszym dowodem jest rosnące zainteresowanie naszą ofertą, także ze strony klientów spoza stolicy.

Monitoring wizyjny CCTV – od projektu do realizacji

Zlecając nam montaż systemu monitoringu, zyskują Państwo gwarancję profesjonalnie i kompleksowo wykonanej usługi. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie oraz fakt, że w codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie niezawodny sprzęt, służymy naszą wiedzą i fachowym doradztwem. Jeśli interesuje Państwa instalacja monitoringu Warszawa oferuje szeroki wybór firm, jednak tylko my tworzymy kompletne systemy bezpieczeństwa. Z przyjemnością opracujemy dedykowany projekt, w pełni odpowiadając na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Masz pytania do naszej oferty
systemów telewizji przemysłowej CCTV?