Podręczny sprzęt gaśniczy, gaśnice

Gaśnice

Zawsze staramy się uświadamiać swoich Klientów, że w kontekście zagrożenia pożarowego najważniejsza jest zdolność do jak najszybszej reakcji, podjęcia jakichkolwiek działań ratowniczych. Ogień rozprzestrzenia się bardzo szybko, dlatego tylko natychmiastowe gaszenie może zlikwidować zagrożenie. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór podręcznego sprzętu gaśniczego, który sprawdzi się w gaszeniu pożaru jeszcze przed dotarciem służb ratowniczych.

Gaśnice i koce gaśnicze to podstawowe wyposażenie każdego budynku, w którym przebywają ludzie. Obsługa tych prostych urządzeń nie jest skomplikowana, dlatego każdy człowiek może zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia. Stosunkowo niewielki ciężar powoduje, że dosłownie wszyscy są w stanie obsłużyć ten sprzęt.

Dostępne u nas gaśnice oraz koce gaśnicze wyposażone są w czytelne i przejrzyste etykiety, które prostym językiem wyjaśniają sposób użycia.

W zależności od rodzaju pożaru, stosuje się inny typ gaśnicy. Przy jej pomocy nie wolno gasić ubrań na człowieku, ze względu na bardzo niską temperaturę zawartej substancji. W przypadku, kiedy ogniem objęty jest człowiek do gaszenia płomieni niezbędny jest koc gaśniczy.

Niewielka waga, prostota obsługi oraz stosunkowo wysoka skuteczność przemawiają za tym, aby w każdym budynku znajdowały się podręczne gaśnice. Ich obecność regulowana jest także stosownymi przepisami prawa.

Koce gaśnicze i gaśnice – Warszawa oraz inne miasta

Jeśli chodzi o proponowane przez naszą firmę gaśnice oraz koce gaśnicze Warszawa jest miastem, w którym w tego typu sprzęt wyposażony powinien być każdy budynek. Nasz asortyment uwzględnia rozwiązania dedykowane do likwidowania różnych grup pożarów, bazujące na niejednolitych środkach gaśniczych. Oferujemy m.in. gaśnice pianowe, proszkowe, wodne, śniegowe, a także przewoźne. Pierwsze cztery z wymienionych produktów przeznaczone są do obsługi i przenoszenia ręcznego, w związku z czym ich masa nigdy nie przekracza 20 kilogramów. Ostatni typ gaśnic także uruchamiany i transportowany jest ręcznie, jednak przy wykorzystaniu specjalnego stelaża wyposażonego w koła.

Czytaj więcej

Oprócz sprzedaży koców gaśniczych i gaśnic w Warszawie świadczymy wiele innych usług skoncentrowanych na szeroko rozumianych kwestiach bezpieczeństwa ppoż., obejmując swoim zasięgiem nie tylko obszar stolicy, ale również wszystkich pozostałych miejscowości Polski. Do współpracy zapraszamy zatem niezależnie od lokalizacji, w której prowadzą Państwo swoją działalność.

Masz pytania do naszej oferty
gaśnic?