System sygnalizacji włamania i napadu | RAJ International

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Ryzyko włamania czy napadu dotyczy wszystkich przedsiębiorstw. Widmo strat materialnych o wysokiej wartości, a przede wszystkim kradzież poufnych danych firmy (np. sprzedażowych) może być katastrofalne dla jej przyszłej działalności, dlatego warto stosować odpowiednie środki zapobiegawcze.

System sygnalizacji włamania i napadu to kompleksowe rozwiązanie wykrywające w obiekcie intruza w sposób błyskawiczny. Natychmiastowe poinformowanie o zdarzeniu służb ochrony minimalizuje ryzyko dotkliwych strat.

Oferowane przez nas zabezpieczenia przed włamaniem składają się z wielu komponentów, do których należą m.in.:

  • czujki ruchu,
  • czujki otwarcia drzwi (kontaktrony),
  • bariery podczerwieni,
  • przyciski antynapadowe,
  • czujniki sejsmiczne,
  • czujki zbicia.

W konsekwencji odpowiednie osoby szybko otrzymują informację o jakimkolwiek zdarzeniu, które powinno wzbudzić niepokój. System sygnalizacji włamania jest rozsądną inwestycją, która znacznie podnosi poziom zabezpieczenia przed potencjalnymi stratami wynikającymi z kradzieży mienia należącego do firmy (dyski twarde, poufne dokumenty, drogi sprzęt).

Projektując i instalując system sygnalizacji włamania i napadu nasi specjaliści uwzględniają indywidualne możliwości i oczekiwania klientów co do poziomu zabezpieczeń. Tworząc dostosowane do potrzeb systemy korzystamy z urządzeń takich producentów, jak SATEL, DSC.

Specjalistyczne zabezpieczenie każdej firmy w Warszawie

Jeśli chodzi o nasze systemy alarmowe Warszawa może skorzystać z usługi zaprojektowanej na indywidualne zamówienie klienta. Bazując wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach o niezawodnym działaniu, wykonujemy instalacje gwarantujące najwyższą jakość ochrony. Jednocześnie, możliwość użycia tak wielu rozwiązań o zróżnicowanych parametrach oraz zastosowaniu pozwala nam tworzyć zarówno typowe, jak i najbardziej niestandardowe zabezpieczenia posesji czy przedsiębiorstw, dopasowane do indywidualnych potrzeb ich właścicieli.

Czytaj więcej

Jeśli interesują Państwa profesjonalne instalacje alarmowe Warszawa stanowi główny obszar naszej działalności, jednak z przyjemnością zrealizujemy również zlecenie w jednym z okolicznych miast. Nasi specjaliści są gotowi do działania wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania chroniące Państwa dobytek. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz uzyskania wyceny na zaprojektowany pod indywidualne zamówienie system alarmowy.

Masz pytania do naszej oferty
systemów sygnalizacji włamania i napadu?