Warsztaty SAP

Razem z firmą Polon-Alfa obchodziliśmy 25 lecie Warsztatów SAP

W dniach 23-23 września 2017 r. na zaproszenie firmy Polon-Alfa mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXV Jubileuszowych Ogólnopolskich Warsztatach „Sygnalizacja i Automatyka Pożarowa SAP 2017”. które odbyły się w przepięknej scenerii Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim.

Każdego roku pod 25 lat Warsztaty SAP są okazja do integracji ludzi i firm związanych z branżą ochrony przeciwpożarowej w Polsce. Nasza firma jest związana z Warsztatami od początku ich istnienia czyli od 25 lat.

Spotkania te są okazji do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i trendami w zakresie systemów sygnalizacji pożaru. Wysoki poziom merytoryczny gwarantują znani i cenienie specjaliści min ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Centrum Naukowa Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej ,Politechniki Łódzkiej, Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Pożarnictwa oraz Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń PZU.

W tym roku mieliśmy okazji wysłuchać  bardzo ciekawych pod względem merytoryczny wykładów dotyczących następujących aspektów ochrony przeciwpożarowej:

  • Sterowanie urządzeniami gaśniczymi – Waldemar Wnęk, SGSP.
  • Stałe urządzenia gaśnicze – porównanie możliwości – Daria Kubis, CNBOP-PIB
  • Wstęp do projektowania gazowych instalacji automatycznego gaszenia – Przemysław Kubica, SGSP.
  • Integracja systemów sygnalizacji pożarowej, automatycznego gaszenia, sterowania oddymianiem i detekcji gazów – wskazówki do projektowania – Marcin Barnat, Polon-Alfa
  • Strategiczne myślenie jako nowa metoda oceny bezpieczeństwa pożarowego budynków – Dorota Brzezińska, Politechnika Łódzka.
  • Funkcjonowanie instalacji sterujących gaszeniem w warunkach pożaru – Edward Skiepko, SGSP
  • Odbiór i eksploatacja systemów sterowania gaszeniem – Mariusz Sobecki, SITP
  • Skuteczność instalacji gaśniczych a minimalizacja strat – Robert Kuczkowski, PZU Lab

Tak jak co roku wróciliśmy z Warsztatów Polon- Alfa bogatsi o nową wiedzę, doświadczenia oraz ciekawe znajomości. Za rok na pewno znów odwiedzimy naszych kolegów z firmy Polon-Alfa.

Źródło: www.polon-alfa.pl

Powrót do poprzedniej strony

Masz do nas pytania
lub zainteresowała Ciebie nasza oferta?