VIII Regaty o Puchar Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Pożarnictwa
foto. Zdzisław Kiedio

Regaty o Puchar Oddziału Stołecznego Stowarzyszenia Techników i Inżynierów Pożarnictwa już na stałe zagościły w naszych kalendarzach.

W dniach 9-12 maja już po raz ósmy firma RAJ International Sp. z o.o. była współorganizatorem tej coraz bardziej zyskującej na popularności imprezy integracyjnej. Tegoroczna edycja regat była rekordowa zarówno pod względem jej uczestników jak i firm, które postanowiły wesprzeć organizatorów.  

Regaty zostały rozegrane w dwóch klasach. Klasa Bolero 805 liczyła 11 jachtów o długości do 8.05m, natomiast klasa Bingo930 liczyła 6 Jachtów. Wspólnie na wszystkich łodziach podczas wyścigów zasiadło około 98 osób. Już tradycyjnie cała impreza mogła zostać rozegrana dzięki wsparciu Bełbot Yacht Charter, która udostępniła nam swoje jachty oraz keję.

Wspólna rywalizacja na wodzie jest wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń nie tylko żeglarskich, ale także branżowych. Dyskusje pomiędzy specjalistami ochrony przeciwpożarowej z całego kraj trwały do późnych godzin wieczornych w otoczeniu piękna mazurskich jezior i lasów.

Zapraszamy z rok na VIII edycję regat O Puchar Oddziału Stołecznego SITP

Aktualne informacje o imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Techników i Inżynierów Pożarnictwa można znaleźć na stronie:
http://sitp.waw.pl/index.php?act=aktualnosci

Powrót do poprzedniej strony

Masz do nas pytania
lub zainteresowała Ciebie nasza oferta?